Kontakt oss – Namsos Fritid
Navarvegen 4, 7820 Spillum Tlf: Sentralbord: 74 27 50 99, Salgsavdeling 404 00 559 Kontakt oss

Kontakt oss

Kontaktinfo

Navarvegen 4, 7820 Spillum
Tlf. Sentralbord: 74 27 50 99, Salgsavdeling 404 00 559

Send oss en henvendelse

    Velg mottaker av henvendelsen


    Våre ansatte

    Thomas Barstad

    Salg

    tlf. 903 66 740 / 404 00 559
    thomas@namsosfritid.no

    Daniel Herdebrei Skaanes

    Salg

    tlf. 457 23 959 / 404 00 559
    daniel@namsosfritid.no

    Wiggo Eriksen

    Kundemottak

    tlf. 458 79 589
    wiggo@namsosfritid.no

    Marius Ingebrigtsen

    Kundemottak

    tlf. 940 24 130
    marius@namsosfritid.no

    Tore Stieng

    Caravantekniker

    tlf. 74 27 50 99
    verksted@namsosfritid.no

    Harry Paulsen

    Caravantekniker

    tlf. 74 27 50 99
    verksted@namsosfritid.no

    Bjørn Viken

    Caravantekniker

    tlf. 74 27 50 99
    verksted@namsosfritid.no

    Håvard Grongstad

    Caravantekniker

    tlf. 74 27 50 99
    verksted@namsosfritid.no

    Mahdi Ombada

    Klargjøring

    tlf. 74 27 50 99
    verksted@namsosfritid.no

    Martin Wågan

    Daglig leder

    tlf. 954 61 077
    martin.wa@namsosfritid.no

    Lars Petter Langås

    NK/Administrasjon

    tlf. 74 27 50 99
    lars@namsosfritid.no

    Berit Jakobsen

    Administrasjon og faktura

    tlf. 940 19 406
    berit@namsosfritid.no

    Verksted / service

    Vårt romslige verksted med god takhøyde gjør at vi tar inn selv de største bobiler. Vi har mer enn 35 års erfaring i bransjen, noe som gjør at du som kunde kan være trygg på det arbeidet vi utfører.

    Bestill time her